Babiččin velikonoční balíček eBook

Fatimma.cz Babiččin velikonoční balíček Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Babiččin velikonoční balíček! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Babiččin velikonoční balíček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Babiččin velikonoční balíček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,64 MB

ISBN: 8594068251549

POPIS
Moje babička každý rok vytahovala na Vánoce a na Velikonoce starou krabici plnou barvotiskových obrázků a tvořila z nich vlastní ozdoby a dekorace. V současné době, kdy je doba naplněna spěchem, je však také možné se zastavit a třeba se pokusit vyrobit nějakou drobnost sami nebo společně s dětmi či vnoučaty. V balíčku k tomu najdete návody a velikonoční nápady i babičkovské obrázky a můžete s nimi prožít vzpomínku na staré klidnější časy.Balíček obsahuje: Velikonoční prostorové dekorace, zápichy, ptáčky k zavěšení, košíčky na cukroví nebo vejce, návleky na ubrousky, stojánky na vejce, papírové loutky - Zajíci, kohouti a slepičky, drobné ozdoby, jmenovky na stůl nebo na dárky, pohlednice, PEXESO.
STÁHNOUT ČÍST
Velikonoce z babiččina kapsáře + Babiččin velikonoční ...
Na Velikonoce nesmí mazanec chybět v žádné domácnosti. Zkuste si ho letos upéct sami. Recept je na dva bochánky. Vareni.cz - recepty, tipy a články o vaření.
Velikonoce z babiččina kapsáře + Babiččin velikonoční balíček
Dům knihy.cz > Knihy > Volný čas > Babiččin velikonoční balíček. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Babiččin velikonoční balíček. TRNKOVÁ Klára. Info: Studio Trnka, 2020 (1.), 22 str. EAN: 8594068251549 ISBN: ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY