Komplexní léčba nádorů rekta eBook

Fatimma.cz Komplexní léčba nádorů rekta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komplexní léčba nádorů rekta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komplexní léčba nádorů rekta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Komplexní léčba nádorů rekta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

ISBN: 8024706288

POPIS
Tato moderní publikace vyzdvihuje velký význam radikální chirurgické léčby daného onemocnění a přináší přehled klasických i moderních vyšetřovacích metod. Autor zmiňuje staging a grading v souvislosti s komplexností léčby. V knize je srovnána specificita a senzitivita moderních vyšetřovacích metod a jejich využití při stanovení optimálního léčebného plánu pro každého pacienta.
STÁHNOUT ČÍST
Komplexní léčba nádorů rekta - Kamil Vysloužil | KOSMAS.cz ...
Komplexní léčba nádorů rekta - Ebook written by Vysloužil Kamil. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Komplexní léčba nádorů rekta.
Komplexní léčba nádorů rekta - Kamil Vysloužil | KOSMAS.cz ...
Komplexní léčba nádorů rekta. Kniha Diskuze ke knize (0) Recenze. Článek v PDF. Autor: Kamil Vysloužil; ISBN: 978-80-247-6212-8; Vydavatel: Grada; Tato moderní publikace vyzdvihuje velký význam radikální chirurgické léčby daného onemocnění a přináší přehled klasických i moderních vyšetřovacích metod. Autor zmiňuje ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY