Speciální elektroinstalace eBook

Fatimma.cz Speciální elektroinstalace Image

INFORMACE

Speciální elektroinstalace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karel Dvořáček. Přečtěte si s námi knihu Speciální elektroinstalace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Speciální elektroinstalace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 8073660180

POPIS
Řadu publikací zaměřenou na problematiku elektroinstalací (Správná a bezpečná elektroinstalace, Komfortní a úsporná elektroinstalace a Rekonstrukce elektroinstalace) autor doplňuje o titul zabývající se elektrickými rozvody ve vybraných náročných prostorech a pro vyšší standard vybavení. Podrobně popisuje elektrické rozvody v koupelnách, saunách i bazénech. Rozsáhlá kapitola je věnována elektroinstalaci v různých speciálních prostorech v zázemí bytu či rodinného domku, jako jsou ordinace, prádelny, skleníky, dílny, nechybí ani elektrické rozvody v zázemí pro chov zvířat. Čtenář zde najde také pojednání o elektrických instalacích souvisejících se zvýšeným komfortem užívání rodinných domků, jako je například elektrické odstraňování námrazy z přístupových cest a schodů či okapových žlabů nebo speciální venkovní osvětlení rodinných domů a zahrad.
STÁHNOUT ČÍST
Elikon spol. s r.o.
Naše společnost se věnuje komplexním návrhem: kamerových systémů, EZS, docházkových a přístupových systémů.
Elikon spol. s r.o.
Všechny informace o produktu Tažné zařízení Speciální elektroinstalace SVC - CAN BUS Octavia (SV SK-017-B1), porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Speciální elektroinstalace SVC - CAN BUS Octavia (SV SK-017-B1).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY