Avokádo eBook

Fatimma.cz Avokádo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Avokádo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Avokádo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Avokádo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,57 MB

ISBN: 9788088213604

POPIS
Avokádo patří vedle oliv k ovoci s nejvyšším obsahem tuku. Není se ale čeho bát. Jedná se o superpotravinu s množstvím nenasycených mastných kyselin, které mohou kromě jiného i kladně ovlivnit vysokou hladinu cholesterolu v těle. Obsahuje také vitamin krásy A, vitamin B i E a karotenoidy. Naučte se avokádem vylepšovat oblíbená jídla a dopřejte sobě i svým blízkým tuto "welness dovolenou" klidně i každý den.
STÁHNOUT ČÍST
Jarní recepty s avokádem | PestrýJídelníček.cz
Avokádo je exotické ovoce, které se začíná objevovat i na českých stolech. Není se čemu divit, je velmi výživné, syté a také neskutečně chutné! Je tu ovšem jeden velmi zásadní faktor, který ovlivňuje jeho výslednou chuť, a to je zralost. Jak poznat správně vyzrálé a kvalitní avokádo, které má dokonalou chuť?
Avokádová pomazánka - ingredience a postup - Recepty.cz ...
Bližší využití plodů v článku avokádo. Slupky plodů, listy i semena obsahují mnohé mastné kyseliny a mezi nimi i toxický persin, který je pro některá zvířata jedovatý, například pro kanáry, andulky (žerou slupky), koně, kozy (spásají listy), ryby (loví se vhozením rozdrcených semen do vody) a pod.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY