Avokádo eBook

Fatimma.cz Avokádo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Avokádo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Avokádo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Avokádo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788088213604

POPIS
Avokádo patří vedle oliv k ovoci s nejvyšším obsahem tuku. Není se ale čeho bát. Jedná se o superpotravinu s množstvím nenasycených mastných kyselin, které mohou kromě jiného i kladně ovlivnit vysokou hladinu cholesterolu v těle. Obsahuje také vitamin krásy A, vitamin B i E a karotenoidy. Naučte se avokádem vylepšovat oblíbená jídla a dopřejte sobě i svým blízkým tuto "welness dovolenou" klidně i každý den.
STÁHNOUT ČÍST
Avokádová pomazánka s vejci | Recepty na Prima Fresh
Rozkrojte avokádo a vydlabejte jej. Přendejte do mísy a vidličkou rozmačkejte dužinu dohladka. Polovinu množství čokoládových kousků rozkrájejte na ještě menší kousky a dejte bokem. Rozpusťte zbytek čokolády v mikrovlnce nebo nad parou. Smíchejte avokádo s rozpuštěnou čokoládou dohladka.
Recepty avokado - Vareni.cz
Ta sice neznačí, že by bylo avokádo zkažené, nebo něco podobného, ale signalizuje, že byl plod skladován v podmínkách, kdy docházelo opakovaně ke střídání chladného a teplého prostředí, což je pro jeho kvalitu jako takovou naprosto zničující. Rozhodně tedy neberte plody s našedlou slupkou. Před tím, než ho sníme
SOUVISEJÍCÍ KNIHY