Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění eBook

Fatimma.cz Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění Image

INFORMACE

Hledáte knihu Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Milan Krajíček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

ISBN: 8024706078

POPIS
Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj oboru v posledních letech, jak v porozumění celé problematice, tak v diagnostice a léčbě. Krásná barevná publikace obsahuje část obecnou, tak speciální. Je bohatě vybavena obrazovou dokumentací (na 400 vyobrazení), perfektní profesionální schémata operací a operačních postupů byla vytvořena jedním z autorů - docentem Šebestou. Tato základní učebnice oboru by měla oslovit co nejširší okruh čtenářů - od studujících medicíny se zájmem o tento obor až po lékaře připravující se na atestaci z cévní chirurgie či intervenční radiologie a ostatní specialisty.
STÁHNOUT ČÍST
Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění ...
Autor: Milan Krajíček ISBN: 978-80-247-6777-2 Vydavatel: Grada Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně.
PDF Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Ukázka
16 Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění mořádného tlaku výrobců, kteří na jedné straně sice předkládají lékařům mnohdy vynikající pomůcky, ale na straně druhé někdy tlačí diagnostické a léčebné postupy směrem, který není jednoznačně prospěšný a dostatečně ověřený.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY