Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění eBook

Fatimma.cz Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění Image

INFORMACE

Hledáte knihu Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Milan Krajíček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,68 MB

ISBN: 8024706078

POPIS
Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj oboru v posledních letech, jak v porozumění celé problematice, tak v diagnostice a léčbě. Krásná barevná publikace obsahuje část obecnou, tak speciální. Je bohatě vybavena obrazovou dokumentací (na 400 vyobrazení), perfektní profesionální schémata operací a operačních postupů byla vytvořena jedním z autorů - docentem Šebestou. Tato základní učebnice oboru by měla oslovit co nejširší okruh čtenářů - od studujících medicíny se zájmem o tento obor až po lékaře připravující se na atestaci z cévní chirurgie či intervenční radiologie a ostatní specialisty.
STÁHNOUT ČÍST
Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Milan ...
Krajíček M, Peregrin JH, Roček M, Šebesta P et al. Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění.Praha: Grada Publishing 2007. 436 stran. ISBN 978-80-247-0607-8. Pohledem renomovaných autorů se seznámíme s přehledem invazivní terapie cévních chorob.
Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění ...
Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění. Kdo napsal knihu Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění? Autorem je Milan Krajíček, Jan H. Peregrin, Miloslav Roček, Pavel Šebesta. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY