Život pavouka eBook

Fatimma.cz Život pavouka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život pavouka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život pavouka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Život pavouka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,69 MB

ISBN: 9788072078202

POPIS
Život pavouka je soubor statí, které byly vyjmuty z rozsáhlého Fabreova díla a uspořádány do jednoho monotématického celku. U nás takto kniha vyšla v roce 1925 a vzbudila obdiv mj. i Karla Čapka. Spolu s dalšími populárně naučnými publikacemi nepochybně i tato příspěla ve své době k prohloubení zájmu o biologické dění a o život v přírodě vůbec.Dodnes zůstává cenná především jako historický dokument o rozvoji věd a formách prezentace věděckých poznatků široké veřejnosti. Věříme, ze i dnešní zájemce o přírodu ocení Fabreův geniální pozorovací talent, ale hlavně mistrovskou schopnoust upoutat čtenáře napínavým líčením života v mikrokosmu, kde hlavním aktérem je zdánlivě obyčejný pavouk.
STÁHNOUT ČÍST
Neuvěřitelný svět pavouků - YouTube
Život pavouka. Kdo napsal knihu Život pavouka? Autorem je Jean Henri Fabre. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Život pavouka / Nejlevnější knihy
Kompletní technická specifikace produktu Život pavouka a další informace o produktu. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY