Medzinárodní finance eBook

Fatimma.cz Medzinárodní finance Image

INFORMACE

Hledáte knihu Medzinárodní finance? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Martin Mandel? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Medzinárodní finance.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,16 MB

ISBN: 8072610171

POPIS
Kniha Mezinárodní finance je určena především studentům bakalářského studia (resp. studentům druhého či třetího ročníku inženýrského studia) ekonomických fakult i pracovníkům hospodářské praxe, kteří chtějí získat přehled zejména o problematice fungování devizových trhů a mezinárodního investování. Celkové tematické zaměření knihy je orientováno na podnikový a bankovní sektor, zároveň však respektuje skutečnost vzájemného propojení makroekonomického a mikroekonomického pohledu v oblasti mezinárodních finančních vztahů. Čtenář může získat poznatky nejenom o současných systémech devizového kursu, ale i o možnostech prognózování budoucího pohybu kursu pomocí fundamentální, technické a forwardové analýzy. Podstatná část knihy je věnována jednotlivým typům devizových operací, zajištění devizové expozice a devizového rizika, kapitálovým operacím v podobě přímých a portfoliových investic a fungování euroměnových a eurokapitálových trhů. V makroekonomické části jsou vysvětleny základní souvislosti fungování malé otevřené ekonomiky z pohledu potřeb ekonomického analytika. Důraz je kladen na interakci pohybu kursu, důchodu, peněžní zásoby, cen a platební bilance. Text je doplněn četnými grafy, schématy a příklady, každou kapitolu uzavírá blok kontrolních otázek a přehled doporučené literatury.
STÁHNOUT ČÍST
PDF 2009 - Komerční banka Bratislava
Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Mezinárodní Svaz Mládeže z.s. Údaje byly staženy 5. října 2019 z datové služby justice.cz dle IČO 27054888 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob.
Kniha: Medzinárodní finance(Jaroslava Durčáková, Martin ...
Ing.Peter Hanulák. Finančné deriváty na slovenskom finančnom trhu. Forwardy. Kurz slovenskej koruny je najmä od prechodu na plávajúci kurz (floating) v októbri 1998 relatívne pohyblivý s tendenciou k posilňovaniu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY