Přesun času eBook

Fatimma.cz Přesun času Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přesun času! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přesun času a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Přesun času.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,85 MB

ISBN: 9788090742413

POPIS
Kniha podává naučným, a přitom humorným způsobem přehled k problematice změny času a přináší zamyšlení nad aktuální debatou o zrušení střídání času v Evropě. Autorova úvaha směřuje k řešení otázky, zda ponechat celoročně jeden čas, či pravidelnou změnu na letní čas a jak v tomto nejlépe dosáhnout společenského konsenzu v Česku, ale současně i v celé Evropě. V publikaci je dán prostor pro věcnou argumentaci členů fiktivní komise odborníků, pro emotivní reakce z diskuse i pro vyložené vzlety fantazie. V závěru díla proud nápadů vykypí mimo běžnou realitu a je dobře, že je čtenář nakonec pobídnut k nadhledu a vlastnímu úsudku.
STÁHNOUT ČÍST
Změna času v roce 2020
Kniha: Přesun času -- příručka pro účastníky - Ben Greenwich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
Co si připravit při reklamaci na Rohlíku? Stačí jen pár ...
Přesun času autor: Greenwich Ben doporučená cena: 112 Kč naše cena:100Kč Naruto 22 - Přesun duší ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY