Viděno deseti eBook

Fatimma.cz Viděno deseti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Viděno deseti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Viděno deseti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Viděno deseti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,11 MB

ISBN: ",

POPIS
Klíčové události mocenského zvratu v roce 1989 očima klíčových osobností z obou stran politického spektra. Slavná věta Saši Vondry „Chtěli jsme alespoň dialog, ale oni nám předali moc“ nejlépe vystihuje podstatu této knihy. Brutální zásah policie na Národní třídě a následné statisícové demonstrace byly sice spouštěcím mechanismem změny společenského systému, ale o podstatě se rozhodovalo jinde. Kniha přináší subjektivní, ale o to autentičtější vzpomínky těch, kteří tehdy seděli u tzv. kulatých stolů. Pět bývalých předáků komunistického režimu na straně jedné a pět mužů, kteří posouvali společenský vývoj k současné podobě na straně druhé, tvoří unikátní mozaiku zkušeností historie staré přesně dvacet let.
STÁHNOUT ČÍST
Viděno deseti
Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: SPÁČIL, Dušan: Název: Viděno deseti: Podnázev: rozhodující události mocenského zvratu v roce 1989 očima klíčových osobností z obou stran politického spektra
Viděno deseti - Dušan Spáčil | Databáze knih
Viděno deseti kniha od: Dušan Spáčil, Karel Sýs. 20 % 1 hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY