Šimonovy pracovní listy 3 eBook

Fatimma.cz Šimonovy pracovní listy 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šimonovy pracovní listy 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šimonovy pracovní listy 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Šimonovy pracovní listy 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

ISBN: 8073670046

POPIS
Soubor 32 pracovních listů obsahuje obrázky k uvolňování ruky pro přípravu na psaní, pro nácvik stříhání a vybarvování. Zpočátku jsou připravené obrázky pro volné dokreslování, při nichž si děti kromě kreslení procvičují představivost, rozvíjejí paměť, pozornost a vnímání detailů. Další listy pak pomocí předkreslených tvarů vedou postupně ke stále přesnější práci s tužkou.
STÁHNOUT ČÍST
Šimonovy pracovní listy 25 - Hravá grafomotorika ...
Šimonovy pracovní listy 3 Markéta Mlčochová • 3. diel série Soubor 32 pracovních listů obsahuje obrázky k uvolňování ruky pro přípravu na psaní, pro nácvik stříhání a vybarvování.
Šimonovy pracovní listy 3 - Markéta Mlčochová | KOSMAS.cz ...
0 hodnocení Šimonovy pracovní listy 3 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Soubor 32 pracovních listů obsahuje obrázky k uvolňování ruky pro přípravu na psaní, pro nácvik stříhání a vybarvování. Zpočátku jsou připravené obrázky pro volné dokreslování, při nichž ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY