Strašidlář – Mezi námi trpaslíky eBook

Fatimma.cz Strašidlář – Mezi námi trpaslíky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Strašidlář – Mezi námi trpaslíky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Strašidlář – Mezi námi trpaslíky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Strašidlář – Mezi námi trpaslíky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

ISBN: 9788024748580

POPIS
Jeden z důlních skřítků klimků barvitě vypráví o mnoha malých tajemných bytostech. Rozpovídal se nejenom o svých druzích z podzemí ve Slezsku, ale i o permonících z jiných českých dolů a také o nejrůznějších trpaslících, šotcích, plivnících a řadě dalších pozoruhodných osůbkách. Některé z nich jsou hodné a dobrotivé, jiné zlé, záludné a potměšilé. Dozvíte se od něj například o bájném založení Karlových Varů, Mariánských a Františkových Lázní, kde vzniku léčebných pramenů, jak tvrdí pověst, napomohli synové severského trpasličího krále s družinami. Také zjistíte, jak skřítci pomohli lidem k poznání, že černé kamení, tedy uhlí, náramně hoří. Knížka doplněná mnoha působivými obrázky vás seznámí s mnoha dalšími zajímavostmi z tajuplného světa starých bájí, pověstí a pohádek.Originální mapka s výskytem trpasličích bytostí vám pomůže určit, kde která přebývala.
STÁHNOUT ČÍST
Strašidlář - Mezi námi trpaslíky - Zdeňka Študlarová ...
Pojďte s námi za strašidly!Vydejte se s námi za permoníky do českých dolů a také za nejrůznějšími trpaslíky, šotky, plivníky a dalšími pozoruhodnými bytostmi. Některé z nich jsou hodné a dobrotivé, jiné zlé, záludné a potměšilé. V knížce najdete originální mapku s výskytem trpaslíků!
Strašidlář - Mezi námi trpaslíky (Hynek Klimek) | Detail ...
Nakupte společně - Strašidlář. Kniha Strašidlář - Mezi námi trpaslíky patří do série Strašidlář.Z této série Vám nabízíme celkem 7 knih za zvýhodněnou cenu 949 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY