Diplomacie eBook

Fatimma.cz Diplomacie Image

INFORMACE

Diplomacie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdeněk Veselý. Přečtěte si s námi knihu Diplomacie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Diplomacie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,13 MB

ISBN: 9788073803322

POPIS
Publikace představuje v českém prostředí první komplexní odborně koncipovanou práci zabývající se diplomacií a využívající zejména v oblasti teorie relevantní poznatky a přínosy obsažené v nejnovějších v pracích zahraničních autorů. Práce je strukturována celkem do dvanácti kapitol postihujících hlavní témata problematiky, jakými jsou pojetí, strukturace a představitelé diplomacie, diplomatické vztahy, ministerstva zahraničních věcí, diplomatické mise, konzuláty, osobnost a postavení diplomata, diplomatická komunikace, diplomatické písemnosti, diplomatický protokol a etiketa, diplomatické jednání a vyjednávání. Autor výklad doložil a doprovodil.
STÁHNOUT ČÍST
Études en France - France Diplomatie
Définitions de diplomatie. Branche de la science politique qui concerne les relations internationales. Action et manière de représenter son pays auprès d'une nation étrangère et dans les négociations internationales. Fonction, carrière de quelqu'un qui est employé à cette représentation ; corps constitué par ces fonctionnaires.
Diplomacie Československa - Jindřich Dejmek | KOSMAS.cz ...
Directed by Volker Schlöndorff. With André Dussollier, Niels Arestrup, Burghart Klaußner, Robert Stadlober. A historical drama that depicts the relationship between Dietrich von Choltitz, the German military governor of occupied Paris, and Swedish consul-general Raoul Nordling.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY