Lexikon české literatury 1 (A-G) eBook

Fatimma.cz Lexikon české literatury 1 (A-G) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Lexikon české literatury 1 (A-G)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Vladimír Forst? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Lexikon české literatury 1 (A-G).pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,69 MB

ISBN: 8020007970

POPIS
První díl velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. Z celkového počtu asi 3500 hesel zaujímají větší část jména autorů – prozaiků, básníků, dramatiků, ale i překladatelů, literárních kritiků a historiků, a rovněž anonymní díla starší české literatury. Lexikon však také zahrnuje časopisy, sborníky a almanachy, literární sdružení a skupiny, nakladatelství a tiskaře. Každé heslo je rozděleno na část výkladovou a část obsahující bibliografické údaje a soupis další literatury, která se k heslu vztahuje. Stejně jako předešlé svazky je i tento díl vybaven rejstříkem jmen a rejstříkem anonymních děl starší české literatury. Lexikon je neocenitelnou příručkou nejen pro literární vědce, ale i pro historiky, publicisty, učitele a všechny čtenáře s hlubším zájmem o literaturu.
STÁHNOUT ČÍST
Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G) | Knihy ...
Kniha Lexikon české literatury 1 A-G; Kniha Lexikon české literatury 1 A-G. Kniha Lexikon české literatury 1 A-G ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte.
PDF Lexikon české literatury: Lexikon české literatury 1 / A ...
Původní lístková kartotéka obsahuje cca 1,75 milionu excerpt o článcích a textech z oboru české a světové literatury a příbuzných disciplín (divadlo, historie, žurnalistika aj.) v periodickém tisku vycházejícím v daném období v českých zemích v češtině i němčině. Bibliografie české literární vědy (od roku 1945)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY