Xpěvník eBook

Fatimma.cz Xpěvník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Xpěvník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Xpěvník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Xpěvník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,37 MB

ISBN: 9788072629336

POPIS
První kompletní zpěvník písničkáře a scénáristy Xindla X (vlastním jménem Ondřeje Ládka) obsahuje soubor všech jeho zatím vydaných písní z řadových alb. Písní Anděl se proslavil, hitem Láska v housce potvrdil své místo v první lize současného písničkářství, jeho čtvrté album je očekávanou senzací letošního podzimu. Autorsky koncipovaný zpěvník přináší písně v podobě, jak je hrává při sólových vystoupeních jen s kytarou, a obsahuje i písně z alb Návod ke čtení manuálu, Praxe relativity, Xpívánky (akustická verze prvních dvou alb) a samozřejmě i z nejnovější desky Láska.
STÁHNOUT ČÍST
Xpěvník - Xindl X - SEVT.cz
Album Xpívánky. Umělec Xindl X. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Láska v housce ♫ Anděl ♫ Styky. Ukázky zdarma k poslechu. Xindl X je po roce zpět s novou nahrávkou. Vrací se s ní ke svým folkovým…
Kniha Xpěvník - Xindl X | knizniklub.cz
Ostravo „Rád bych spolupracoval s Robertem Kodymem," říká. „To je můj velký oblíbenec. Je sice fakt, že to, co hrajeme, s repertoárem kapely Wanastowi vjecy moc společného nemá, ale co není, třeba jednou bude.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY