Pohádka o pyšné princezně eBook

Fatimma.cz Pohádka o pyšné princezně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádka o pyšné princezně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádka o pyšné princezně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Pohádka o pyšné princezně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,23 MB

ISBN: 9788075972484

POPIS
Klasická pohádka v tak trochu moderním pojetíKrasomila se může ujmout vlády v den svých osmnáctých narozenin, pakliže splní následující: najde si moudrého a poctivého ženicha a projde zkouškou skromnosti. Jen květina, kterou dostala od své matky, královny Žofie, určí, zda je hodna trůnu. Dokáže se princezna zbavit pýchy, najde si ženicha a stane se spravedlivou královnou Půlnočního království? Jakou roli v její proměně sehraje zahradník Miroslav, kat Lečo a záhadný pocestný Jaroslav?
STÁHNOUT ČÍST
CZ POHÁDKA: Pohádka Pyšná princezna celý film pohádky ...
[Studentský animovaný film M. Dubnického] V jednom království se královské rodině narodila princezna, a při té velké slávě si nikdo nevšiml staré čarodějnice...
Kniha Pohádka o pyšné princezně - Martin Jaroš | knizniklub.cz
Xyz Pohádka o pyšné princezně . Klasická pohádka v tak trochu moderním pojetíKrasomila se může ujmout vlády v den svých osmnáctých narozenin, pakliže splní následující: najde si moudrého a poctivého ženicha a projde zkouškou skromnosti.Jen květina, kterou dostala od své matky, královny Žofie, určí, zda je hodna trůnu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY