Zvířátka z Kouzelného lesa: Králíček Káťa eBook

Fatimma.cz Zvířátka z Kouzelného lesa: Králíček Káťa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zvířátka z Kouzelného lesa: Králíček Káťa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zvířátka z Kouzelného lesa: Králíček Káťa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zvířátka z Kouzelného lesa: Králíček Káťa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

ISBN: 9788025332689

POPIS
Laskavý příběh pro nejmenší čtenáře o tom, že pomáhat, je krásné.Králíček Káťa poletuje po Kouzelném lese a otevírá kvítky, aby byly co nejkrásnější. Uvnitř jednoho modrého zvonku na ni čeká překvapení – beruška Bára! Ukrývá se tam před okolním světem a je smutná. Má totiž na krovkách jiný počet teček než ostatní berušky. Přesvědčí Káťa berušku, že není důležité jak vypadá, ale jaká je uvnitř a co dokáže?
STÁHNOUT ČÍST
Zvířátka z Kouzelného lesa Králíček Káťa
Všechny informace o produktu Kniha Zvířátka z Kouzelného lesa - Králíček Káťa - Lily Small, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zvířátka z Kouzelného lesa - Králíček Káťa - Lily Small.
Kniha Zvířátka z Kouzelného lesa - Králíček Káťa - Lily ...
Nakupte společně - Zvířátka z Kouzelného lesa. Kniha Zvířátka z Kouzelného lesa - Králíček Káťa patří do série Zvířátka z Kouzelného lesa. Z této série Vám nabízíme celkem 9 knih za zvýhodněnou cenu 1 143 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY