Born na cestách eBook

Fatimma.cz Born na cestách Image

INFORMACE

Born na cestách je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Adolf Born. Přečtěte si s námi knihu Born na cestách na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Born na cestách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 8072098594

POPIS
Adolf Born miluje cestovanie. Môžeme to vidieť na stovkách jeho grafík, kresieb a ilustrácií kníh, do ktorých svoje zážitky z ciest pretransformoval. Podklady pre ne sú obsiahnuté v súkromných zápisníčkoch, ktoré si o priebehu ciest vedie spoločne so svojou ženou. Rád poznáva miesta, v ktorých pretrváva úcta k tradíciam. Prostredníctvom kresieb, grafík, skíc, zápiskov a historiek z ciest poznávame nielen svetové veľkomestá, mondénne letoviská a turistické strediská, ale i malé, zapadnuté mestečká. Nech nás však zavedie kdekoľvek, zoznamuje nás predovšetkým s ľuďmi, so svojimi dobrými priateľmi i s úplne neznámymi okoloidúcimi.
STÁHNOUT ČÍST
Born na cestách - Adolf Born, pevná vazba, český jazyk ...
BABY born je značka společnosti Zapf Creation AG. Panenka BABY born byla uvedena na trh v roce 1991. Od té doby bylo po celém světě prodáno již více než 24 milionů panenek. To z BABY born činí nejúspěšnější značku a hrací koncept společnosti Zapf Creation.
Born na cestach akademia | Stojizato.sme.sk
BORN NA CESTÁCH je první autorova textová kniha, ve které se vyznává ze své lásky k cestování a poznávání lidí a jejich zvyků, zemí, kultury, přírody i hledání sebe sama ve světě. BORN NA CESTÁCH - limitované vydání, autor Adolf Born.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY