Konstrukce obličejových masek eBook

Fatimma.cz Konstrukce obličejových masek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Konstrukce obličejových masek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Konstrukce obličejových masek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Konstrukce obličejových masek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

ISBN: 9788026307907

POPIS
Monografie je určená zájemcum o studium problematiky ochranných postredku dýchacích organu. Obsah knihy je zaměřen na historické souvislosti ochrany dýchacích orgánu a na konstrukci obličejových masek jako jednoho z nejvýznamnějších prostředku ochrany proti toxickým látkám. V knize je specifikován význam jednotlivých konštrukčních uzlu a historické aspekty jejich vývoje. Na současných prostředcích ochrany jsou popsány jednotlivé konstrukční uzly obličejových masek.
STÁHNOUT ČÍST
SCOTT 2011 polomasky a celoobličejové masky - Absolventi A ...
Kniha: Konstrukce obličejových masek (Stanislav Florus, Pavel Otřísal) [CZ](Stanislav Florus, Pavel Otřísal) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Kniha: Konstrukce obličejových masek (Stanislav Florus a ...
Kniha: Konstrukce obličejových masek (Stanislav Florus a Pavel Otřísal). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY