Daňové zákony 2020 pre účtovníkov eBook

Fatimma.cz Daňové zákony 2020 pre účtovníkov Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daňové zákony 2020 pre účtovníkov! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daňové zákony 2020 pre účtovníkov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Daňové zákony 2020 pre účtovníkov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,79 MB

ISBN: 9788089836086

POPIS
Ročenka Daňové zákony pre účtovníkov obsahuje dôležité daňové a účtovné zákony a rešerš zmien pre rok 2020 k dani z príjmu a DPH. Je tlačená na časopisecký papier, vďaka čomu je publikácia štíhla a má ostrú tlač v porovnaní s publikáciami tlačenými na novinový papier.Daňové zákony: Zákon o dani z príjmov, Zákon o dani z pridanej hodnoty, Daňový poriadok , Zákon o dani z motorových vozidiel, Zákon o cestovných náhradáchÚČTOVNÉ ZÁKONY: Zákon o účtovníctve, Postupy účtovania v podvojnom účtovníctve, Postupy účtovania v jednoduchom účtovníctve, Opatrenia o zostavení účtovnej závierky pre mikro, malé, veľké účtovné jednotky a subjekty verejného záujmu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha "Daňové zákony 2020 pre účtovníkov" - Uniknihy.sk
Zákony 2020 I. část A Daňové zákony . Zákony I A obsahují právní předpisy pro oblast daní, rozpočtových pravidel, evidence tržeb, finanční zprávy. Sborník obsahuje osm tematicky rozdělených kapitol. Všechny právní předpisy obsahují novely zákonů schválených během roku 2019 k právnímu stavu 1. 1.
Zakony 2020 i cast a danove zakony | Sleviste.cz
Daňové zákony 2020 Expert Přehledný úvod ke zvládnutí orientace v novelách během několika minut, systematické úvodní komentáře všech aktuálních novel + podrobné komentáře všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplných znění zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY