Egypt eBook

Fatimma.cz Egypt Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Egypt! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Egypt a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Egypt.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

ISBN: 9788024908861

POPIS
Tuto atraktivní turistickou lokalitu vám přiblíží přes 1000 barevných fotografií. V průvodci najdete praktické průřezy budov a půdorysy významných památek, přehledné mapy a plány výletů, tipy na prohlídku pyramid a starověkých hrobek a nechybí ani informace o výletních plavbách po Nilu a potápění v Rudém moři. Seznam více než 200 hotelů a restaurací vám umožní poznat speciality místní kuchyně.
STÁHNOUT ČÍST
Egypt - zemědělství
Egypt je jednou z turisticky nejnavštěvovanějších zemí, a to nejen díky své historii sahající několik tisíciletí do minulosti, ale také pro nádherné pláže, kde lze užívat slunce prakticky po celý rok, a skvělé služby za dostupné ceny.
Starověký Egypt a jeho historie - Starověký Egypt
Dovolená Egypt 2020 - Sharm El Sheikh v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sunrise Arabian Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY