Jak mi Starbucks zachránil život eBook

Fatimma.cz Jak mi Starbucks zachránil život Image

INFORMACE

Jak mi Starbucks zachránil život je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Gates Gill. Přečtěte si s námi knihu Jak mi Starbucks zachránil život na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jak mi Starbucks zachránil život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,79 MB

ISBN: 9788072492435

POPIS
V šedesáti ztratil autor vše - dvacetileté manželství, práci, zdraví. Nová přítelkyně mu porodila syna, ale on neměl peníze, aby je uživil. Pak se mu díky manažerce Crystal naskytla možnost nastoupit v kavárně Starbucks. Jak bez nadsázky říká, tato práce mu zachránila život. Poprvé v životě se ocitl v menšině, jediný postarší běloch v týmu mladých Afroameričanů. Byl nucen si přiznat své zakořeněné předsudky a těžkost práce ve světoznámé kavárně. Všichni spolupracovníci se k němu ale chovali s respektem a vlídně a on začal postupně poznávat dosud nepoznané pocity vděčnosti a soudržnosti. Stal se z něj člověk, kterého mají všichni, včetně jeho dětí, daleko radši… V pozadí Gillova příběhu stojí téměř univerzální kulturní fenomén - zkušenosti s prací ve společnosti Starbucks. Prostřednictvím knihy se dostaneme za obslužný pult jedné z nejznámějších světových společností a poznáme, jak opravdu funguje, kdo jsou to baristé a co mají na své práci rádi (a co jim vadí). Mezi Crystal a Mikem vzniká postupně stále silnější přátelský vztah - jsme svědky zázraků, které mohou nastat, když ve snaze pomoci bližnímu svému dokážeme překonat rasové, společenské a věkové bariéry.
STÁHNOUT ČÍST
Velká Británie: „Koronavirus mi zachránil život." Díky ...
Jak mi Starbucks zachránil život - Michael Gates Gill. Tuto knihu přečtete jedním dechem. Vypráví příběh o muži, který má vynikající život. Má dobrou kariéru, rodinu, manželství, ale jednoho dne přijde o práci a vše, co budoval, se mu začne hroutit pod rukama.
Kniha Jak mi Starbucks zachránil život - o muži, který ...
Jak mi Starbucks zachránil život. Kdo napsal knihu Jak mi Starbucks zachránil život? Autorem je Michael Gates Gill. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY