Poklad Černého delfína eBook

Fatimma.cz Poklad Černého delfína Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poklad Černého delfína! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poklad Černého delfína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Poklad Černého delfína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,46 MB

ISBN: 8070339985

POPIS
Děj dobrodružného příběhu dvou chlapců z Vinohrad Standy a Lojzka, kteří se neobvyklým způsobem dostanou do Turistického oddílu mládeže, se odehrává nejprve v uličkách Starého města a vrcholí na prázdninovém táboře na Zelené říčce pod Kriváněm na Slovensku při napínavé hře O poklad piráta ze škuneru Černý delfín. Kniha je téměř věrným obrazem činnosti Foglarova oddílu - jeho chlapci hru hráli poprvé v roce 1952, znovu pak roku 1958 a ještě jednou v roce 1963 - a je možné z ní čerpat mnoho podnětných návodů (bodování, oddílové nálepky, závody a hry, program schůzek a výprav).
STÁHNOUT ČÍST
Tábor Černého delfína (1967) | ČSFD.cz
Poklad Černého delfína se také dočkal rozhlasového zpracování. Již v roce 1967 byl vysílán o prázdninách jako četba na pokračování (Nosek, 1999, s. 92). V této tradici pokračuje i Český rozhlas, který několikrát zařadil adaptaci příběhu, čtenou Alfredem Strejčkem, v pořadech Rádio na polštář a Domino.
PDF Poklad černého delfína - Jaroslav Foglar epub fb2 PDF
Poklad Černého delfína - Jaroslav Foglar . Kup teď 99 Kč s dopravou 179 Kč . local_offer . POKLAD NA OSTROVĚ . Aukce 80 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . Bronzový poklad . Kup teď 20 Kč s dopravou 50 Kč . local_offer . Poklad Maelströmu - Motta . Kup teď 850 Kč s dopravou 920 Kč .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY