Efektivita vzdělávání eBook

Fatimma.cz Efektivita vzdělávání Image

INFORMACE

Hledáte knihu Efektivita vzdělávání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jaroslava Ester Evangelu? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Efektivita vzdělávání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,75 MB

ISBN: 9788074181979

POPIS
Publikace je bohatým zdrojem inspirace pro pracovníky z oblasti personalistiky, rozvoje lidských zdrojů a managementu. Systematicky a prakticky vede čtenáře:- aby proces vzdělávání uchopili v návaznosti na další firemní procesy,- k představě vzdělávacích programů jako promyšleného systému opodstatněných vstupů, procesů, produktů a výstupů,- k efektivnímu postupu při sestavení vzdělávacích a rozvojových programů,- k využití kompetenčních modelů pro ušetření nákladů v oblasti vzdělávání,- k metodám kvantifikace nákladů na vzdělávání,- k možnostem prezentace a argumentace vzdělávacích rozpočtů managementu,- k pochopení informací pomocí praktických příkladů.
STÁHNOUT ČÍST
Měření efektivity ve vzdělávání | HR News
Personalisté věnující se vzdělávání a tréninku zaměstnanců jsou často konfrontováni otázkou, zda lze ověřit či prokázat efektivitu jimi organizovaných vzdělávacích akcí. Tato otázka je legitimní, ověření efektivity vzdělávání však není jednoduché. V některých případech přesto tuto efektivitu ověřit lze.
Česká školní inspekce ČR - Kvalita a efektivita vzdělávání ...
Efektivita vzdělávání zaměstnanců společnosti Ferram ... ale je nutné zvyšovat jejich hodnotu prostřednictvím dalšího vzdělávání, protože kvalifikovaný personál je nepostradatelný k dosažení strategických cílů podniků a udržení jeho konkurenceschopnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY