Velká kniha tipů a triků pro iPhone eBook

Fatimma.cz Velká kniha tipů a triků pro iPhone Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velká kniha tipů a triků pro iPhone! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velká kniha tipů a triků pro iPhone a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Velká kniha tipů a triků pro iPhone.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,92 MB

ISBN: 9788025126455

POPIS
Naučte váš iPod touch telefonovat, zahrajte si na iPhonu hry z Playstationu, používejte ho jako dálkové ovládání domácí elektroniky a zlepšete přisvětlení vestavěného fotoaparátu, aby i vaše noční záběry vypadaly perfektně!Nevěříte, že tohle všechno je vůbec s iPhonem či iPodem touch možné? Skupina expertů vás přesvědčí, že tohle je pouhý střípek toho, co počítač ukrytý v elegantním obalu dokáže, pokud víte, jak na to. Z více než stovky pokročilých postupů přehledně uspořádaných do tematických kapitol a rozlišených podle náročnosti si každý vybere. Nechybí množství tipů na stále aktualizované aplikace, hackerské blogy a fóra ani řešení problémů a upozornění na možná úskalí zásahů do přístroje.V této knize se mimo jiné dozvíte:- Jak pomocí iPhonu ovládat počítač i vzdálený server - Jak z iPhonu tisknout na libovolném faxu - Jak na víc způsobů prolomit ochranu iPhonu - Jak na iPhone nainstalovat aplikace třetích stran - Jak v iPodu touch zprovoznit instant messaging - Jak vrátit iPhone do továrního nastavení kvůli servisu - Jak pomocí iPhonu měřit vzdálenost v terénu - Jak iPhone/iPod touch nabít prakticky kdekoli Kniha je použitelná jak pro předchozí, tak i pro současnou generaci iPhonu a iPodu touch.
STÁHNOUT ČÍST
Velká kniha tipů a triků pro iPhone - Apokryf.cz
Všechny informace o produktu Kniha Velká kniha tipů a triků pro iPhone - Jurick D., Stolarz A., Stolarz D., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velká kniha tipů a triků pro iPhone - Jurick D., Stolarz A., Stolarz D..
Velká kniha tipů a triků pro iPhone - librum.cz
Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Vydáváme přes okénko. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 13 - 17 hod. Držme si palce. Dobré knihy Populárně náučná ... Velká kniha tipů a triků pro iPhone 203 CZK Nov ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY