Naše motocykly I. eBook

Fatimma.cz Naše motocykly I. Image

INFORMACE

Hledáte knihu Naše motocykly I.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Libor Marčík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Naše motocykly I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

ISBN: 8023873628

POPIS
Kniha Naše motocykly I, Rakousko–Uhersko 1899 – 1918, mapuje nejstarší motocyklovou výrobu u nás. Na 280 stranách se snaží detailně popsat vývoj jednotlivých firem. Od světově známé Laurin & Klement, přes kupř. Orion, Walter, Torpedo, až po ty, které upadly v zapomnění. Všechny použité dobové snímky jsou v původním barevném odstínu.
STÁHNOUT ČÍST
Naše motocykly II. díl ČZ z let 1930 - 1953 - Libor Marčík ...
Naše motocykly III jsou na tři sta padesáti stranách pojaty ve stejném duchu jako předešlé díly. Vedle značek méně známých, jako např. A.D.CH., AEROS, BV a řady dalších, je zde detailně zpracována historie firmy Breitfeld Daněk (motocykly BD) či Liebischova Čechie - Böhmerland.
Vyber si svou zbraň - pitbike a dirtbike terénní motocykly ...
Zabýváme se českými motocykly a náhradními díly JAWA, ČZ a to zejména pro období let 1969 - 1996. Naše firma se věnuje zákazníkům v tomto ohledu od roku 2010 a to nejenom na tuzemském trhu, ale i v zahraničí. Dear customers, we also send goods to European countries. Orders are processed individually by e-mail.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY