Nenechte se šikanovat kolegou eBook

Fatimma.cz Nenechte se šikanovat kolegou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nenechte se šikanovat kolegou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nenechte se šikanovat kolegou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Nenechte se šikanovat kolegou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 8024724744

POPIS
V praktické a čtivé příručce české autorky se dozvíte, jak se bránit mobbingu, tedy systematickému, cílenému, opakovanému a často i protiprávnímu zásahu do pracovního a soukromého života člověka ze strany kolegy či kolegů. Kniha také radí, jak mobbingu předcházet, co by měl udělat šéf, co se stane, když se mobbingu nechá volný průběh, zda může za mobbing i oběť či jak mohou pomoci kolegové. Srozumitelný výklad doplňují zajímavé příklady z praxe. Mnohdy je zbytečné, abyste kvůli neúnosnému tlaku opouštěli svou práci - raději sáhněte po této srozumitelné příručce. Pomůže vám!
STÁHNOUT ČÍST
Nenechte se šikanovat kolegou - Svobodová Lenka | Knihy.ABZ.cz
se zaměřuje na studium odborné literatury, ve které je uvedena podstatná část informací a metod, které se zabývají problematikou mobbingu a bossingu na pracovištích. Rozebírá i důležité body dané problematiky, s jejichž řešením se musí vypořádat jak soukromé firmy, tak i státní organizace.
Nenechte se šikanovat kolegou - Svobodová Lenka | Knihy.ABZ.cz
Nenechte se šikanovat kolegou V praktické a čtivé příručce české autorky se dozvíte, jak se bránit mobbingu, tedy systematickému, cílenému, opakovému a často i protiprávnímu zásahu do...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY