Koldův atlas veterinární anatomie eBook

Fatimma.cz Koldův atlas veterinární anatomie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Koldův atlas veterinární anatomie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Koldův atlas veterinární anatomie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Koldův atlas veterinární anatomie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,43 MB

ISBN: 8071693529

POPIS
V současné době nemáme v České republice žádnou dostupnou učební pomůcku pro studenty veterinárního lékařství a zootechniky. Vzhledem k svému obsahu je toto dílo nezbytné nejenom pro uvedené obory, ale i pro studující zoologie a dalších přírodovědných odvětví. Celé dílo je rozvrženo do 10 kapitol, které zahrnují anatomii skotu, koně, prasete a dalších zvířat. Ke znázornění všech uvedených informací bylo použito 1200 jednotlivých kreseb. Atlasová forma byla zvolena proto, že veterinární anatomický atlas u nás dosud neexistuje.
STÁHNOUT ČÍST
Štítná žláza - Wikipedie
Koldův atlas veterinární anatomie Grada 1999 antikvariát praha. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.
Akademik profesor MVDr. Jan Kolda, DrSc. a jeho Brněnská ...
Koldův atlas veterinární anato... UNIMARC/MARC; Koldův atlas veterinární anatomie / Hlavní autor: Červený, Čeněk, 1932-Další autoři: ... a Koldův atlas veterinární anatomie / |c [Čeněk Červený, Vladimír Komárek, Oldřich Štěrba] 250 |a Vyd. 1.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY