Stín legendy eBook

Fatimma.cz Stín legendy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stín legendy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Tomáš Němec? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Stín legendy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,96 MB

ISBN: 8072549898

POPIS
Válka s mimozemšťany zuří již několik desetiletí. Ze Země, obehnané prstencem satelitních měst, vesmírných stanic a kosmických přístavů, se stal jeden obrovský vojensko-průmyslový komplex. Klíčovou roli zde hrají vývojářské gildy, chrlící neustále nové a nové technologie, které by v budoucnu mohly vyčerpávající konflikt zvrátit ve prospěch lidstva. Právě do tohoto světa – absolutního ráje pro hrstku mocných a nelítostného inferena pro ostatní – dorazí John Francis Kovář, aby potvrdil existenci zbraně, ohrožující samotnou podstatu paralelního metauniverza. Postaven proti molochu válečné mašinérie si JFK uvědomuje, že sáhnout až na dno vlastních sil nemusí tentokrát stačit.
STÁHNOUT ČÍST
JFK 12 - Stín Legendy - Miroslav Žamboch,Jiří W. Procházka ...
Všechny informace o produktu Kniha Němec T.-Stín legendy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Němec T.-Stín legendy.
JFK 12 - Stín Legendy - Tomáš Němec | KOSMAS.cz - vaše ...
Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince. Stěží si pamatuje své jméno, neví, kdo je, netuší, v jakém podivném světě se ocitl. Než stačí zjistit víc, má v patách smečku bezohledného šílence, kterému jde právě o to, co JFK zapomněl, a pro nějž lidské životy neznamenají absolutně nic.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY