Stín legendy eBook

Fatimma.cz Stín legendy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stín legendy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stín legendy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Stín legendy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

ISBN: 8072549898

POPIS
Válka s mimozemšťany zuří již několik desetiletí. Ze Země, obehnané prstencem satelitních měst, vesmírných stanic a kosmických přístavů, se stal jeden obrovský vojensko-průmyslový komplex. Klíčovou roli zde hrají vývojářské gildy, chrlící neustále nové a nové technologie, které by v budoucnu mohly vyčerpávající konflikt zvrátit ve prospěch lidstva. Právě do tohoto světa – absolutního ráje pro hrstku mocných a nelítostného inferena pro ostatní – dorazí John Francis Kovář, aby potvrdil existenci zbraně, ohrožující samotnou podstatu paralelního metauniverza. Postaven proti molochu válečné mašinérie si JFK uvědomuje, že sáhnout až na dno vlastních sil nemusí tentokrát stačit.
STÁHNOUT ČÍST
Stín legendy - Tomáš Němec od 61 Kč - Heureka.cz
Informace / Anotace ke knize: Stín legendy Válka s mimozemšťany zuří již několik desetiletí. Ze Země, obehnané prstencem satelitních měst, vesmírných stanic a kosmických přístavů, se stal jeden obrovský vojensko-průmyslový komplex.
Agent JFK: Stín legendy - bazar | Databáze knih
AGENT JFK - STÍN LEGENDY „Překvapilo by mě, kdyby se žádný neobjevil," usadila se Bytewská do křesla a pokynula mu, aby pokračoval. „Když jsem chtěl přepsat koordináty přesunu," začal Whitacker, „zjistil jsem, že ty původní, odpovídající rozsudku se signaturou D4589, někdo změnil."
SOUVISEJÍCÍ KNIHY