Bílá pyramida eBook

Fatimma.cz Bílá pyramida Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bílá pyramida! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bílá pyramida a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Bílá pyramida.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,27 MB

ISBN: 9788024226538

POPIS
Záhadné artefakty a zprávy z východní Asie hovoří jasnou řečí a dovádějí badatele k závěru, který je nasnadě: Bohové, o nichž je řeč ve staročínských a starojaponských pramenech, jsou „synové nebes“ a přilétají na naši planetu v pravidelných intervalech na „ohnivých dracích“ již odpradávna. Podobnost těchto prehistorických návštěv se současnými zjeveními UFO je až zarážející a přímo se nabízí domněnka, že v obou případech jde o jedny a tytéž inteligentní bytosti, které nad námi lidmi ční hodně vysoko, a to nejen v technice… Autor ve své knize představuje kromě odvážných hypotéz o návštěvách z kosmu především ve východoasijském prostoru také senzační obrazový materiál, který podporuje jeho závěry, mimo jiné ten, že drobná žlutá lidská rasa byla cíleně vytvořena mimozemšťany, kteří planetu Zemi kdysi sami obývali.
STÁHNOUT ČÍST
Hausdorf, Hartwig: BÍLÁ PYRAMIDA | KAIROS ONYX: ezoterický ...
Bílá pyramida Na obrázku je tzv. Bílá Pyramida z Qin Ling Shanských hor asi 100km JZ od města Xian v ČLR. Má být 300 m vysoká. Pojmenoval ji patrně Hartwig Hausdorf-není to jisté. Pojednává o ní v knize Bílá Pyramida, která zatím vyšla jen v němčině.
Metalac Pyramida 30cm 16 LED, bílá | MALL.CZ
Vánoční pyramida s LED diodami rozzáří každou místnost a navodí tu pravou sváteční atmosféru. Celkem 10 LED diod s 3D efektem zářících hvězd vytvořeným speciálním difusorem vás ohromí. Další parametry: barva světla: teplá bílá (žlutá) napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí) výdrž baterií: cca 100hodin (v závislosti na kvalitě baterií) třída ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY