Památková péče v Německu eBook

Fatimma.cz Památková péče v Německu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Památková péče v Německu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Památková péče v Německu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Památková péče v Německu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,17 MB

ISBN: 9788087474549

POPIS
Památková péče si během posledních více než dvou desetiletí získala u německé veřejnosti velký ohlas. Její činnost dříve omezená na uchovávání jednotlivých významných památek, se rozšířila i na spoluúčast při územním plánování, urbanistiku, plánování dopravní infrastruktury a na obnovu vesnic. Byly vytvořeny nové zákony, které slouží jako podklad právní ochrany kulturních památek. V rámci těchto změn ovšem vystaly také nové problémy, a to zejména v technické oblasti.Osvědčené dílo Gottfrieda Kiesowa nás uvádí do mnohovrstevnaté oblasti úkolů spojených s památkovou péčí, zohledňuje ve svém v současnosti již čtvrtém, zásadně přepracovaném vydání, v průběhu doby změněnou základní situaci v oblasti zákonů, možnosti finančních a daňových výhod plynoucích z podpory této oblasti a rovněž technické změny. Zároveň nastiňuje vývoj památkové péče především také v nových spolkových zemích. Kniha se stala v mnoha vydáních „biblí“ německé památkové péče a svým založením se může stát velkým pomocníkem tohoto oboru i u nás.
STÁHNOUT ČÍST
Památková péče v Německu - Gottfried Kiesow | KOSMAS.cz ...
Kupte knihu Památková péče v Německu (Gottfried Kiesow) s 29 % slevou za 243 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Památková péče v Německu - Národní památkový ústav
Památková péče v Německu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gottfried Kiesow. Přečtěte si s námi knihu Památková péče v Německu na prazskamuzea1918-2018.cz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY