Unknown Pleasures eBook

Fatimma.cz Unknown Pleasures Image

INFORMACE

Hledáte knihu Unknown Pleasures? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Peter Hook? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Unknown Pleasures.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

ISBN: 9788075114976

POPIS
„Konečně jsme se dostali na pódium, asi o dvacet minut později, podívali se do davu – pokud se to tak dá nazvat – a tam byli úplně vepředu všichni moji kámoši a pokřikovali na mě: ,Čááááu, Hoooky. Jak to jde, Hooky?´ Culili se na mě a zdvihali palce. Pomyslel jsem si, že je fajn, že se ukázali, ale ty úsměvy a palce si mohli odpustit. My v Joy Division jsme byli velice vážní. Spíš jsme preferovali mračení se.“ Těmito slovy líčí první koncert Joy Division Peter Hook, basák a autor této knihy. V jeho autobiografii se čtenář samozřejmě ale dozví i to, co předcházelo i co následovalo, tedy jak vznikla skupina Warsaw Pakt a proč se přejmenovala na Joy Division, jaké byly další koncerty a co zapříčinilo smrt Iana Curtise.
STÁHNOUT ČÍST
JOY DIVISION - Unknown Pleasures - Amazon.com Music
Unknown Pleasures was a surprise treat on the Royal Mile. We went in and reminisced old vintage vinyl Records. A great selection and a break from the touristy Canongate street. Well worth a half hour visit. Read more. Date of experience: September 2018. 11 Helpful votes. Helpful. Share.
Unknown Pleasures | Rock Paper Shotgun
2019 is the 40th anniversary of the release of the acclaimed Joy Division album 'Unknown Pleasures'. To mark this, Warner Music and the band have worked on 'Unknown Pleasures: Reimagined'. 10 new films, one for each track on the album, which will present a filmic re-imagining of the music in 2019.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY