Českolipsko z nebe eBook

Fatimma.cz Českolipsko z nebe Image

INFORMACE

Hledáte knihu Českolipsko z nebe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Milan Paprčka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Českolipsko z nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

ISBN: 9788088259404

POPIS
Českolipsko je turisticky velmi atraktivní region sousedící na západě s Českým středohořím, na severu s Lužickými horami, na východě s Podještědím, na jihovýchodě a jihu s Máchovým krajem a Kokořínskem. Součástí Českolipska je také Novoborsko.Oblast je plná starobylých tajemných hradů, které stále jako magnet přitahují romantiky a snílky. Je to krajina mnoha tváří s rozlehlými bukovými lesy, dalekými výhledy z vrcholků Lužických hor, chladnými roklemi pískovcových skal, zaoblenými kužely dávných sopek v Českém středohoří a rozsáhlými rybníky a vodními stavbami z dob minulých v čele s Máchovým jezerem.Nyní máte možnost vznést se nad krajinu i z pohodlí domova a vychutnat si trochu jiné pohledy, jak je možná neznáte a to s knihou leteckých fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Českolipsko z nebe | Záložka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Českolipsko z nebe - Paprčka Milan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Českolipsko z nebe - Paprčka Milan.
Boromejka sestra Angelika navštívila Liberec a svěřila se ...
Českolipsko z nebe. Milan Paprčka. kniha 563 K ... Česko z nebe. Milan Paprčka. 0.0 z 5 hvězdiček. 629 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY