Růže mají trny eBook

Fatimma.cz Růže mají trny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Růže mají trny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Růže mají trny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Růže mají trny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,58 MB

ISBN: 9788024257044

POPIS
Co si počít, když vás služba u královny může připravit o manželství i o život?Roku 1565 se sedmnáctiletá Elin vydává ze Švédska na nebezpečnou cestu do Anglie. Před sebou má dobrodružství, kterým vystoupá do závratných výšek tudorovské moci – stane se nejvýše postavenou dvorní dámou královny Alžběty. Román bestsellerové autorky představuje napínavý příběh lásky, klamu a elegance. Působivě popisuje léta, která předcházela popravě skotské královny Marie Stuartovny, a brilantně ukazuje, co znamená zrada.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Růže mají trny. - Román o Alžbětě I. - Trh knih ...
Zboží ze stejné kategorie - Růže mají trny. Román o Alžbětě I. Nejtemnější půlnoc. Přímé pokračování historického románu Poslední hodiny, které dále sleduje osudy ... Kód: 0041034 Autor: Walters Minette EAN: 9788024940731 Dostupnost: více jak 100ks. ks.
Růže mají trny. Román o Alžbětě I. by Great Content s.r.o ...
E-kniha: Růže mají trny - Sandra Byrd. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY