Výchova a výcvik psa eBook

Fatimma.cz Výchova a výcvik psa Image

INFORMACE

Hledáte knihu Výchova a výcvik psa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Markéta Skálová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Výchova a výcvik psa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,93 MB

ISBN: 8072363971

POPIS
Tato kniha je určená všem současným i budoucím majitelům štěněte, kteří se chtějí dozvědět, jak z té roztomilé chlupaté kuličky vychovat spokojeného, způsobného a přátelského dospělého psa. Pokud je pes agresivní nebo dokonce někoho pokouše, bývá obvykle vina na straně lidí. Přečtěte si, jak podobným problémům předcházet. Text je doplněn 18 barevnými fotografiemi a 18 kresbami.
STÁHNOUT ČÍST
Psí školka | Výcvik Psů, Výchova Psa
Výcvik a výchova psa v kostce. ... Přirozený výcvik psa skutečně rezonoval mezi páníčky a získal mnoho pozitivních ohlasů. Oproti řadě drsných přístupů razí Ursula Löckenhoffová pravidlo, když budete správně rozumět svému psovi, porozumí i on vám. Své poznatky čerpá z dlouholeté praxe a každodenního výcviku.
10 rad jak na to | Výchova psů - výcvik psů všech plemen
Výchova a výcvik všestranného psa XIII. (Pes přítel člověka, 3/1986, str. 14-15) Při provádění pachových prací neboli stop je jak ve výcvikové literatuře, tak v praxi věnována malá pozornost práci či manipulaci se stopovací šňůrou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY