Keltika eBook

Fatimma.cz Keltika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Keltika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Keltika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Keltika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,95 MB

ISBN: 8085911906

POPIS
První kniha série Merlinův kodex.Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání. Při svém putování se setká s Iásonem pátrajícím po zlatém rounu a přidá se k jeho výpravě. Za své rozhodnutí jednou draze zaplatí.O stovky let později uslyší Merlin volání lodi v jezeře na dalekém severu. Tou lodí je Argó a Iáson na její palubě stále oplakává své syny, které považuje ze mrtvé. Ale smrtí nic nekončí a Merlinova cesta na sever vede ke vzkříšení lodi i jejího kapitána, k nové výpravě s novými druhy a novému cíli - nalezení Iásonových synů.Keltika je první kniha série Merlinova kodexu. Merlinova cesta, začínající na mrazivém severu a pokračující přes strašidelný ostrov Artušova království a hluboké lesy do prastarých svatyní antického Řecka, je bohatá na události, mistrně vykreslené postavy a dějové zvraty. V Keltice se mísí rozměry epické ságy s tajemstvím a magií fantasy.
STÁHNOUT ČÍST
Keltika - Robert Holdstock | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Kelti (lat. Celtae i Galli, grč. κελτοί) su skupina indoeuropskih narodâ, naseljenih potkraj II. i u poč. I. tisućljeća pr. Kr. na prostranu području sjeverno od Marne. Matični prostor bile su im današnje Njemačka i Francuska, odnosno prostor zapadne hallstattske kulture, odakle se sred. I. tisućljeća pr. Kr. sele prema istoku i zapadu, gdje preslojavaju starosjedioce.
Hotel Keltika, Izola, Slovenia - Booking.com
Keltika Highland Dance Team. 510 likes. Since early 2005 Keltika has performed on many big stages and consists of dancers across Scotland including experienced teachers, examiners and judges.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY