Liščí žena eBook

Fatimma.cz Liščí žena Image

INFORMACE

Hledáte knihu Liščí žena? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Ondřej Pivoda? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Liščí žena.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,48 MB

ISBN: 9788072729623

POPIS
Více než sedmdesáti mýtů, legend a pohádekSbírka více než sedmdesáti mýtů, legend a pohádek třiceti tří etnických skupin nabízí průřez ústní tradicí původních obyvatel Sibiře a ruského Dálného východu. Čtenář zde najde mýty o stvoření a uspořádání světa, o původu smrti či nebeských těles, legendy o lásce, hrdinech, démonech a šamanech i pohádky o zvířatech a šibalech. Příběhy vážné, mystické, strašidelné, zábavné i napínavé pocházejí z rozličných končin severní Asie mezi Uralem a Kamčatkou a z různých období od počátku 18. století po současnost. Všechny ale hovoří o životě lidí a zvířat v přírodě tak drsné, že přežití může zajistit často jen šaman se svou moudrostí a kouzly. Atmosféru jednotlivých příběhů dokreslují půvabné ilustrace V. Křivánkové vycházející z uměleckých tradic původních obyvatel Sibiře.
STÁHNOUT ČÍST
Liščí žena - Pivoda Ondřej levně, cena 376 Kč | Srovnání ...
Liščí žena. Kdo napsal knihu Liščí žena? Autorem je Ondřej Pivoda. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Liščí žena - Ondřej Pivoda | Knihy na Martinus.cz
Kniha Liščí žena(Ondřej Pivoda) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY