Mezinárodní management eBook

Fatimma.cz Mezinárodní management Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mezinárodní management? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Pavel Štrach? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní management.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,80 MB

ISBN: 9788024729879

POPIS
Moderní publikace poskytuje komplexní obraz o důvodech vzniku, funkci, vnitřních řídících a rozhodovacích procesech, produktech a budoucnosti nadnárodních firem v kontextu současných světových událostí a reálií České republiky. Kniha je určena zejména managementu nadnárodních firem, personalistům, studentům vysokých škol a MBA studií a firemním poradcům. Věnuje se prostředí mezinárodního managementu, mezinárodnímu obchodu, strategiím nadnárodních firem, globálním produktům a lokálním trhům, přímým zahraničním investicím, mezinárodnímu managementu lidských zdrojů, inovacím, výzkumu a vývoji. Každá z kapitol je zakončena případovou studií s otázkami k zamyšlení. Autor je uznávaný odborník v oblasti mezinárodního managementu, vede Institut managementu a marketingu na VŠ Škoda Auto Vysoké škole a učí na dalších vysokých školách v ČR a v zahraničí.
STÁHNOUT ČÍST
Mezinárodní marketing | ŠKODA AUTO Vysoká škola
Děláme workforce management jednoduše, chytře & na mezinárodní úrovni. Pomáháme růst vašemu businessu. tamigo jako cloudové řešení kombinuje plánování, management absencí, výkonnost, komunikaci se zaměstnanci, HR, finance & prognózy a více. to vše v JEDNOM řešení.
Specializace Mezinárodní management | NEWTON College
Literature • ŠTRACH, Pavel. Mezinárodní management . 1. vyd. Praha : Grada, 2009. 167 s. ISBN 9788024729879. • GOODERHAM, Paul N; NORDHAUG, Odd.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY