Poslední z králů eBook

Fatimma.cz Poslední z králů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední z králů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední z králů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Poslední z králů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,77 MB

ISBN: 807214782X

POPIS
Další z historických románů M. C. Forda, stejně úchvatný jako Deset tisíc a plný heroických bitevních scén, vypráví strhující příběh, v němž před námi vyvstává postava jednoho z největších válečníků v historii lidstva, muže, jenž se pokoušel uplatnit svůj nárok na plášť Alexandra Velikého v tažení proti rostoucí moci Říma a sjednotit národy starověké řecké říše. Největším nepřítelem římské republiky, jemuž kdy musela čelit, nebyli Gótové, Hunové ani legendární Hannibal, ale divoký král, vládnoucí na březích Černého moře: Mithridatés VI. Eupator z Pontu. Po více než čtyřicet let Řím vysílal své největší generály, aby Mithridata zkrotili a získali alespoň zdánlivou moc nad jeho říší; římská vojska však od něj utrpěla řadu zničujících porážek.
STÁHNOUT ČÍST
Poslední z králů - Michael C. Ford, Oldřich Liška ...
Všechny informace o produktu Kniha Poslední z králů - Michael C. Ford, Oldřich Liška, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední z králů - Michael C. Ford, Oldřich Liška.
Václav Morávek: Poslední ze Tří králů, který si drze ...
Kniha: Poslední z králů Autor: Michael C. Ford ; Oldřich Liška Další z historických románů M. C. Forda, stejně úchvatný jako Deset tisíc a plný heroických bitevních scén, vypráví strhující příběh, v němž před námi vyvstává postava jednoho z největších válečníků v ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY