Výživou proti rakovině eBook

Fatimma.cz Výživou proti rakovině Image

INFORMACE

Výživou proti rakovině je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Denis Gingras. Přečtěte si s námi knihu Výživou proti rakovině na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Výživou proti rakovině.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

ISBN: 9788070219072

POPIS
V době, kdy se rakovina stala celosvětovým „strašákem“, přicházejí dva onkologové z kanadského Québecu s návodem, jak se proti této zhoubné nemoci chránit správnou výživou. Úvodní kapitoly jsou věnovány stručné charakteristice rakoviny, jejím příčinám, vývoji a léčbě. Hlavní část knihy se zabývá otázkou, jakou roli hraje v tomto procesu strava, zejména pak potravinami, které tuto nemoc zpomalují či dokážou její postup zastavit. Nejnovější výzkumy ukazují, že kromě ovoce a zeleniny i další potraviny jako zelený čaj, červené víno nebo čokoláda obsahují protirakovinné složky. Každodenní vhodně zvolená strava tedy může působit terapeuticky – výživa se tak může stát prostým, ale účinným prostředkem proti vzniku a postupu rakoviny. Závěrečná kapitola obsahuje soubor praktických rad pro nemocné a vyvrací některé „potravinové mýty“. Nákladně vypravená publikace obsahuje velké množství barevných obrázků, diagramů a grafů.
STÁHNOUT ČÍST
Výživou proti rakovině - Johannes F. Coy, Maren Franzová ...
Kupte knihu Výživou proti rakovině (Maren Franzová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů.
COY, Johannes F. : Výživou proti rakovině
Při rakovině prostaty tedy lze doporučit kombinaci: Imunobran, Kurkuma, Saw Palmeto, Lykopen. Při rakovině tlustého střeva lze doporučit kombinaci: ImunoBran, IP6 (Inocell), Cytosan. Při rakovině prsu, je kromě imunitního systému, potřeba se zaměřit i na systém lymfatický.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY