Magnólie a démon eBook

Fatimma.cz Magnólie a démon Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magnólie a démon! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magnólie a démon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Magnólie a démon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,76 MB

ISBN: 9788090504387

POPIS
Nekromantka či telepatka? Od všeho něco, plus sexappeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastiky. Nyní však narazila na tvrdší protivníky, než je ona - na zombie. Vítejte ve světě, kde magie je běžnou součástí života, vaše myšlenky jsou zboží jako každé jiné a smrt není zdaleka to nejhorší, co vás může potkat!
STÁHNOUT ČÍST
Magnólie a démon, Slza pro dračího pána | Fantasy magazín
Magnólie a démon - Hanina Veselá - e-kniha . eBook: Nekromantka, či telepatka? Od všeho něco, plus sex-appeal a vražedný instinkt kobry královské, to je Magnólie. Díky svým psychickým schopnostem a jazyku ostrému jako břitva se zatím dostala z každé šlamastiky.
Magnólie a démon / Nejlevnější knihy
Kupte knihu Magnólie a démon (Hanina Veselá) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY