Lev pouště eBook

Fatimma.cz Lev pouště Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lev pouště! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lev pouště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Lev pouště.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

ISBN: 9788074612336

POPIS
Píše se rok 260 n. l. Římská říše utrpěla nejostudnější porážku své historie. Císař Valerian podlehl zradě a upadl do zajetí perského krále králů Šáhpúhra. Ten si z něj před zraky všech zajatých Římanů dělá svého otroka. Syrské slunce nemilosrdně praží na potupené Římany a Balista tváří v tvář smrti přisahá, že zrádce najde a potrestá. Nejprve se však musí dostat na svobodu. Ta ovšem nepřijde zadarmo a Balista se musí rozhodnout, jakou cenu je za ni ochoten zaplatit. Římský vojevůdce stojí před největší výzvou svého života.
STÁHNOUT ČÍST
Lev ve znaku království českého a pak i ČR — PSK
Lev, os seus especialistas de nutrição! Ajudamos-lhe a atingir os seus objetivos com um acompanhamento gratuito e permanente. Adote um estilo de vida saudável connosco, através de uma dieta conjugada com exercício físico.
Římský válečník Lev pouště - Harry Sidebottom | Knihy.ABZ.cz
Kupte knihu Lev pouště od Harry Sidebottom na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY