Ochránci draků eBook

Fatimma.cz Ochránci draků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ochránci draků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ochránci draků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ochránci draků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,20 MB

ISBN: 9788026419952

POPIS
Stateční kluci sami proti bandě zločincůDivoký a překrásný ostrovní domov bratrů Flynna a Paddyho ukrývá neuvěřitelné tajemství: žijí tu draci! Jakmile to zjistí zlý a mocný Pitbul, pošle sem své muže, aby zabili draka a přivezli mu jeho tělo. Touží také po dračím vejci, aby mohl vystavovat draka ve své soukromé ZOO. Domov Flynna a Paddyho se má brzy obrátit vzhůru nohama. Budou jejich statečnost a dovednosti stačit na to, aby překazili Pitbulovi jeho dábelský plán?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Ochránci draků - James Russel | Knihy.ABZ.cz
Divoký a překrásný ostrovní domov bratrů Flynna a Paddyho ukrývá neuvěřitelné tajemství: žijí tu draci! Jakmile to zjistí zlý a mocný Pitbul, pošle sem své muže, aby zabili draka a přivezli mu jeho tělo. Touží také po dračím vejci, aby mohl vystavovat draka ve své soukromé ZOO. Domov Flynna a Paddyho se má brzy obrátit vzhůru nohama.
Ochránci draků / Nejlevnější knihy
Ochránci draků Autor: Russel, James a Stanovo, Maria Nakladatel: CPress EAN: 9788026419952 ISBN: 978-80-264-1995-2 Originál: The Dragon Defenders Book One Překlad: Kadlecová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY