Odvážné srdce eBook

Fatimma.cz Odvážné srdce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odvážné srdce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odvážné srdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Odvážné srdce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,64 MB

ISBN: 9788075660251

POPIS
Strhující příběh Willa, chlapce z divočiny, který se vydá zachránit dívku Caru z moci hrozného draka. Jeho otec má jako jediný sílu postavit se smrtícím nestvůrám. Skrývá přitom před synem hrozné tajemství…V dračím sídle musí mladý hrdina čelit nejtvrdší zkoušce svého života. Drak mu učiní nabídku, o jaké se mu ani nesnilo. Podaří se Willovi odolat?Kniha slovenského autora přibližuje zrod mladého hrdiny, ale i úsilí jeho otce, který bojuje za svého syna a touží znovu získat jeho srdce. Hledáme-li zlatou nit celého příběhu, je jím právě vztah otce a syna.
STÁHNOUT ČÍST
Odvážné srdce - Juraj Vojtáš | KOSMAS.cz - vaše ...
Film: Odvážne srdce Ireny Sendler / The Courageous Heart of Irena Sendler (2009) Posted on 9 októbra, 2012 28 októbra, 2016 by I B. Related Post. Film: Hichki (2018) Film: Skryté čísla / Hidden Figures (2016) Film: The Least of These: The Graham Staines Story (2019)
Odvážné srdce - Thupten Jinpa | Knihy Dobrovský
Odvážné srdce. Kdo napsal knihu Odvážné srdce? Autorem je Juraj Vojtáš. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY