Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? eBook

Fatimma.cz Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Martin Lavay? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

ISBN: 9788075056184

POPIS
Tragický konec Djatlovovy expedice... Našli je v zimě, oblečené pouze do spodního prádla, rozeseté ve sněhu daleko od tábora. Ohořelé, zohavené. S rozmačkanými hrudníky, bez očí, bez jazyka… Jejich oděvy byly radioaktivní, ve fotoaparátu měli snímek postavy připomínající sněžného muže. Jak zemřelo devět vysokoškoláků, kteří chtěli přenocovat pod uralskou Mrtvou horou? Zabila je lavina? Silný výboj elektrického proudu? Kulový blesk? Plazmoid? Nově vyvíjená zbraň? Vojáci? Opilí ruští papaláši? Domorodí Mansijové? Chantové? Trestanci z gulagu? UFO? Sněžný muž? Zabili se navzájem?
STÁHNOUT ČÍST
Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? - Martin ...
Všechny informace o produktu Kniha Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? - Martin Lavay, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? - Martin Lavay.
Djatlovova expedice | Denní přeludy; noční obludy.
A ti, kdo se vydávají po stopách nešťastné výpravy nacházejí....vlastně nenacházejí absolutně žádné stopy. Informace jsem částečně čerpala také z knihy Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice? od Martina Lavaye.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY