Velké čištění zubů v ZOO eBook

Fatimma.cz Velké čištění zubů v ZOO Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velké čištění zubů v ZOO! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velké čištění zubů v ZOO a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Velké čištění zubů v ZOO.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,63 MB

ISBN: 9788025340943

POPIS
Veselý příběh, díky němuž se pasta a kartáček stanou oblíbenými kamarády vašich dětí!Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří nepěkný puch. S tím se musí něco udělat – rozhodne ředitel Alfréd Prudký a vyšle ježka Ignáce na životní misi. S pastou na zádech a odvahou v srdci se Ignác vydává do výšky za paní žirafou, do hloubky ke žraločím zubům i do střežené klece ke králi zvířat lvovi. Během své mise zjišťuje, že čištění zubů je nejen zábava, ale taky pořádné dobrodružství.
STÁHNOUT ČÍST
Velké čištění zubů v ZOO - Sophie Schoenwaldová | KOSMAS ...
Velké čištění zubů v ZOO. Dnes bych vám chtěla dát tip na jednu motivační aktivitu pro čištění zubů, která vznikla na základě jednoho detailu v knize. Syna v ní zaujalo (mimo jiné), že ježek Ignác dostal od bílého žraloka Viléma žraločí zub na památku.
Velké čištění zubů v ZOO - Sophie Schoenwaldová ...
Fragment Velké čištění zubů v ZOO (978-80-253-4094-3) Veselý příběh, díky němuž se pasta a kartáček stanou oblíbenými kamarády vašich dětí!Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří nepěkný puch.S tím se musí něco udělat - rozhodne ředitel Alfréd Prudký a vyšle ježka Ignáce na životní misi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY