Hory & zatáčky eBook

Fatimma.cz Hory & zatáčky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hory & zatáčky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hory & zatáčky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Hory & zatáčky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

ISBN: 9788027060887

POPIS
330 jezdecky a turisticky zajímavých tras v horských oblastech od Pyrenejí až po Balkán, včetně Vogéz, Schwarzwaldu, Korsiky a Apenin. Popis každé trasy obsahuje stručný text, výškový profil, technické parametry, hodnocení a QR kód pro načtení karty trasy z aplikace MotoQuest. V přehledných mapách oblastí jsou vyznačené jednotlivé trasy.Pořádný motorkářský průvodce samozřejmě musí obsahovat známá místa, která by měl mít každý motorkář ve svém CV. Grossglockner, Passo Stelvio a nebo ty nejvyšší průsmyky francouzských Alp. Existuje ale celá řada mnohem méně známých a přitom bližších a často atraktivnějších míst, stojících za návštěvu. Nejsou tak „honosná“, nenajdete tam stánky se suvenýry. Často k nim vedou úzké silnice hlubokým lesem a nebo po pastvinách. Ale je tam klid, pohoda a právě v takovýchto místech si řeknete, že je na světě ještě krásně. A objevování právě takovýchto míst je cílem „projektu“ Hory & zatáčky. Čtení pro milovníky výhledů, náklonů a pohody.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Hory a Zatáčky - Vítejte na našem blogu věnovaném ...
Hory & zatáčky - Alpský motorkářský průvodce Autor: Fryč, Petr Nakladatel: Bateau Lavoir EAN: 9788027060887 ISBN: 978-80-270-6088-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 376 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání)
Nové HORY & ZATÁČKY | Motorkáři.cz
Nové HORY & ZATÁČKY budou v prodeji od poloviny listopadu za cenu 299 Kč (na Slovensku 12 EUR). Publikace je vyprodaná. Zde můžete objednat novou pro sezónu 2017.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY