Magická Laterna a kamera Jana Wericha eBook

Fatimma.cz Magická Laterna a kamera Jana Wericha Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magická Laterna a kamera Jana Wericha! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magická Laterna a kamera Jana Wericha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Magická Laterna a kamera Jana Wericha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788072433643

POPIS
Pohled dvou známých publicistů na největší poválečný úspěch československé kultury ve světě – program LATERNA MAGIKA na výstavě EXPO 58 v Bruselu. Miloš Forman, Sylva Daníčková, Valentina Thielová, Zdenka Procházková, kteří tu slávu před půlstoletím zažili, poutavě a zábavně vyprávějí čtenářům o tom, co se tehdy v Bruselu dělo. Jiří Suchý poskytl bohatou korespondenci, kterou vedl z Prahy s Jiřím Šlitrem, klavíristou a jedním z autorů hudby, Ondřej Suchý pak pasáže z torza pamětí Vladimíra Svitáčka, svérázného spolurežiséra Laterny magiky. Celá knížka je provázena drobnými glosami Jana Wericha, který výstavu v Bruselu natáčel svou kamerou. Publikace vychází k 50. výročí Laterny magiky a je doplněna bohatou obrazovou dokumentací.
STÁHNOUT ČÍST
Magicka | Sleviste.cz
Popis produktu Ondřej Jiří Suchý Vlastník Magická Laterna: Ondřej, Jiří Suchý, Vlastník: Magická Laterna a kamera Jana Wericha Pohled dvou známých publicistů na největší poválečnýúspěch československé kultury ve světě - programLATERNA MAGIKA na výstavě EX...
Magická Laterna a kamera Jana Wericha - Ondřej Suchý, Jiří ...
Magická Laterna a kamera pana Wericha / Ondřej Suchý - Jiří Vlastník Film. Kniha je v externím skladu nutno objednat. Cena: 25 Kč . Knížka je kaleidoskopem vzpomínek, vyprávění a fotografií, připomínajících úspěch Laterny magiky na světové výstavě EXPO 58 v Bruselu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY