Abeceda eBook

Fatimma.cz Abeceda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Abeceda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Abeceda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Abeceda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,94 MB

ISBN: 8055109621

POPIS
Zlož si slová a zistíš, že je to hračka! Deti vidia, dotýkajú sa a vyberajú písmenká. To im pomáha zapamätať si, ako sa správne píšu slová. V kartónovom obale sú kartičky s veselými obrázkami a písmenká, ktoré pomôžu deťom naučiť sa správne písať slová. Ako? Deti si vyberú ľubovoľnú kartu, na ktorej je obrázok a vyrezaný slovenský názov. Kartu vložia do plastového držiaka, ktorý je vo vnútri obalu. Prehliadnu si obrázok a pomenujú, čo vidia. A nakoniec vyberú písmenká a vložia slová priamo do karty.
STÁHNOUT ČÍST
Abeceda - Wikipedie
Morseova abeceda, nebo také morseovka (což je mnohem používanější, ale lidový název), je sestava kódů interpretujících písmena latinky, čísla a některé speciální znaky do podoby teček a čárek, respektive krátkých a dlouhých signálů.Její stěžejní využití tkvělo a stále tkví především v telegrafii, avšak lze ji použít pro prakticky jakoukoliv komunikaci ...
Německá abeceda - tabulka znaků včetně výslovnosti
Proudly powered by WordPress. Weaver by WeaverTheme.com
SOUVISEJÍCÍ KNIHY