Jiří Hrzán eBook

Fatimma.cz Jiří Hrzán Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jiří Hrzán! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jiří Hrzán a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Jiří Hrzán.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 9788073887667

POPIS
Jiří Hrzán patřil k nejosobitějším a nejoblíbenějším filmovým a televizním hercům. Duší však byl spjat především se svou domovskou scénou, s Činoherním klubem. Příběh nezapomenutelného herce, jehož tragická smrt zaskočila jak jeho blízké, tak i celou divadelní veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Jiří Hrzán: Miloval ženy a výšky! Smrt mu předpověděla ...
Film neobsahuje jediný záběr s hercem, ale Hrzán zůstal pietně kreditován v titulcích. Parta hic (1976)-Ve filmu měl hrát také Jiří Hrzán, ale měl za sebou jeden z pádů (měl zlomenou klíční kost), a tak místo něj hrál Ivan Vyskočil. Byl jednou jeden dům - Bio Ilusion (E02) (epizoda) (1974)
Jiří Hrzán — Lidé — Česká televize
Neváhal ani Jiří Schelinger. Své obdivovatelce podal tašku s doklady a do Dunaje skočil také, ale oblečený. Vyzývatel se měl zachránit chycením bóje v řece, Schelinger nikoliv. Údajně jeho mrtvé tělo bylo vyloveno z vody 7. května 1981 u osady Bodíky, v katastru obce Horný Bar, ve značném stupni rozkladu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY