Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva eBook

Fatimma.cz Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,63 MB

ISBN: 9788087942444

POPIS
Problematika ochrany před iniciací požáru elektrickými rozvody a dalším elektrickým zařízením je řešena od doby prvotní elektrizace objektů. Pouze s narůstajícími nároky na přenášené výkony a hustotu elektrických rozvodů v objektech se dostává stále více do popředí.Tato příručka, jediná na toto téma v České republice, reaguje na rozšiřující se výstavbu nejen dřevostaveb, zejména dřevěných srubů a chat, ale i na používání dřeva a podobných materiálů dotvářejících jak interiér, tak exteriér staveb z klasických materiálů (betonu, cihel, železné konstrukce apod.).Současně s ochranou objektů před iniciací požáru elektrickým zařízením jsou důležité i požadavky na elektroinstalaci, která musí zůstat funkční i v době požáru.Příručka se skládá z devíti kapitol, které se věnují:- základním legislativním a normativním požadavkům, kterým se jednotlivé požadavky na ochranu před požárem přiřazují k určeným objektům,- požadavkům na provedení rozvodů v důležitých částech objektů, základním požadavkům na elektroinstalaci v prostorech s hořlavým materiálem, kde se uvádí všeobecné požadavky na elektrická zařízení, jevům, které mohou být příčinou zranění či poškození, přístrojům užívaným pro ochranu před iniciací požáru elektrickým proudem a dalším možným podnětům, které je nutné respektovat,- požadavkům na svítidla,- požadavkům na elektroinstalaci v rodinných domcích vybudovaných zcela či z části ze dřeva a jejich dodatečným úpravám, respektive úpravám v bytech bytových domů pomocí normálně hořlavých materiálů,- problematice elektroinstalace obecně v dřevěných stavbách,- problematice odpojování elektroinstalace bytu při požáru,- požadavkům na elektroinstalaci v dílně pro zpracování dřeva,- užívaným definicím jak v legislativě, tak v normách týkajících se této oblasti.Toto druhé vydání je aktualizováno podle technických norem platných k 1. 9. 2018 a je doplněno o některé nové poznatky získané při projektování, montáži a údržbě elektrických instalací, ale i spotřebičů v dřevostavbách.Příručka je určena jak projektantům, montážním firmám a revizním technikům, tak provozovatelům elektrických zařízení. Zároveň poslouží jako součást studijních materiálů pro přípravu elektrotechniků ke zkouškám odborné způsobilosti pro elektrická zařízení v objektech třídy B.
STÁHNOUT ČÍST
Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro ...
Objednávejte knihu Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro ...
Kniha: Elektrické instalace v dřevostavbách a v provozech pro zpracování dřeva (Karel Dvořáček). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY